Moją misją jest sprawianie, aby kobiety stawały się niezależne finansowo, pewne siebie, dumne z tego co osiągnęły.

W biznesie działam szybko i uwielbiam wyzwania.

KAM FOREVER
JOANNA ANDREASIK
NIP: 8133371739

Lubenia 31A
36-042 Lubenia

+48 604 966 545
kontakt@naturalniealoes.pl

Dziękuję za Twoją wiadomość. Został wysłany.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.
Ze względów prywatności Mapy Google wymagają Twojego pozwolenia na załadowanie. For more details, please see our Polityka prywatności.
Zgadzam się

Opinie

Cześć! Nazywam się Sabina Zięba i z zawodu jestem Trenerem Personalnym, Trenerem Fitness i Specjalistą ds. Żywienia. Na co dzień trenuję bieganie długodystansowe oraz współpracuję z marką Forever Living Products. Moja przygoda z firmą Forever zaczęła się od zrobienia programu oczyszczającego organizm Clean 9. Bałam się tego na początku i sceptycznie do tego podchodziłam, ponieważ wydawało mi się, że nie będę mieć energii na treningach, że będę głodna, ospała, a przez to nie do zniesienia. Oczywiście moje obawy wynikały tylko i wyłącznie z mojej niewiedzy na temat produktu czy nawet samej Firmy. Bardzo szybko okazało się, że byłam w błędzie. Moje zdziwienie było ogromne, kiedy poranek zaczynałam od wody i aloesu, a nie od kawy jak zawsze, energia mnie rozpierała, nie brakowało energii na treningach, wręcz przeciwnie, miałam jej nadmiar, a dodatkowym “skutkiem ubocznym” była utrata wagi oraz poprawa kondycji skóry. Przede wszystkim cenię ten program za efekty oraz za to, że w skład jego wchodzą tylko naturalne składniki. Dziś mogę powiedzieć, że robiłam go już wiele razy i za każdym razem odkrywam coś nowego dla mojego organizmu. Dzięki temu programowi znalazłam idealny sposób na walkę z nadmiarem kilogramów u moich podopiecznych i prawie każdą współpracę rozpoczynamy właśnie tym programem. Oprócz tego firma oferuje szeroką gamę produktów do higieny codziennej oraz suplementów diety, które również oparte są na naturalnych składnikach i ja jako sportowiec mogę cieszyć się zdrowym bieganiem, dostarczaniem odpowiednich składników do mojego organizmu, szybszą regeneracją po treningach, a dzięki temu moi podopieczni mają sprawdzone suplementy, które mogą przyjmować na co dzień.
Zapraszam na mój IG

Sabina Zięba

Jestem żoną, mamą, nauczycielką. Lubię pomagać słowem i czynem tym, którzy tego potrzebują i są na taką pomoc otwarci. Od długiego czasu interesuję się zdrowym trybem życia, ekologią, naturoterapią. Mam głębokie przekonanie, że Stwórca ofiarował nam wspaniałą przestrzeń do życia i dał wszystko czego potrzebujemy aby być zdrowymi i szczęśliwymi. Każdego dnia dokonujemy wyborów i to one decydują o tym jak wygląda nasze życie.
Z firmą Forever jestem związana od ponad roku. Skorzystałam z zaproszenia mojej koleżanki Asi , która z ogromnym entuzjazmem opowiadała mi o wspaniałych właściwościach aloesu i innych produktów, które oferuje firma, działająca na polskim rynku od ponad 40 lat. Korzystając z zaproszenia , wzięłam udział w spotkaniu, na którym zostały zaprezentowane produkty, które firma Forever ma w swojej ofercie. Prowadzący popierali to wieloma przykładami wspaniałego działania suplementów na zdrowie ich, ich bliskich i wielu innych osób które korzystają z tych produktów. Zaufanie, którym obdarzam Asię, jej szczerość i prawdziwość sprawiły, ze postanowiłam skorzystać z oferty firmy Forever. Zaczęłam pić aloes i z każdym dniem byłam coraz bardziej przekonana, że to była właściwa decyzja. Przypływ energii, świetne samopoczucie i wiele innych wspaniałych ,,skutków ubocznych’’. Przeczytałam kilka książek o działaniu aloesu na nasz organizm , wzięłam udział w kolejnych spotkaniach i wykładach, po których nie miałam już wątpliwości, że produkty tej firmy są wysokiej jakości suplementami , tak potrzebnymi organizmowi na różnych etapach życia. Poleciłam produkty swoim bliskim i znajomym. Najbardziej cieszy mnie fakt , że mając wiedzę i produkty nie muszę korzystać z wizyt w ,, przychodniach’’. Po ugryzieniu przez kleszcza i zaawansowanych objawach boleriozy, skorzystałam z propolisu Forever – naturalnego antybiotyku, który ma najlepszy jakościowo skład ze wszystkich dostępnych na rynku. Po dwóch tygodniach wszelkie objawy zniknęły. Wiele produktów codziennego użytku zagościło na stałe w naszym domu, np. pasta do zębów z propolisem bez szkodliwego fluoru, dezodorant bez soli aluminium, mydło z aloesem i awokado. Coś wspaniałego. Nie musze się już zastanawiać w sklepie co wybrać, zapoznawać się ze składem. Firma Forever zapewnia tez rozwój i wspaniałe warunki finansowe osobom , które zaangażują się w pracę. Asia Andreasik jest dla mnie przykładem takiego właśnie rozwoju .Jestem pełna uznania i cieszę się z jej sukcesów a przede wszystkim jestem wdzięczna, że nasze drogi się kiedyś spotkały. Jak miło współpracować z osobami, które są otwarte, pełne pasji, życzliwości, zaangażowania. Wszystkim polecam współpracę z Asią i firmą Forever. Wybór należy do nas.

Anna Lassota

Produkty Forever poznałam 2 lata temu, kiedy przygotowywałam się do pierwszego ultra maratonu. Wcześniej nigdy nie suplementowałam się, uważałam, że wszystkie substancje odżywcze można czerpać z pożywienia. Kiedy zaczęłam zażywać suplementy, bardzo szybko przekonałam się o ich skuteczności. Nie spodziewałam się takich spektakularnych efektów jak np. całkowite wyzdrowienie chorych paznokci czy wyeliminowanie ostrogi piętowej i bólu haluksów. Preparaty z kolagenem i kwasem hialuronowym pomogły mi w leczeniu kontuzji. Każdy dzień zaczynam od porcji aloesu, który nawadnia organizm i pomaga utrzymać cały czas wymarzoną wagę. Aloes to mój eliksir młodości i naturalny doping! Dzięki produktom Forever osiągam coraz lepsze wyniki w sporcie, bardzo szybko się regeneruję i biegam bez kontuzji  Polecam wszystkim sportowcom oraz świadomym zdrowia konsumentom!

Anna Kitowska

Dołącz do naszego newslettera

Cykliczne artykuły i porady dostaniesz bezpośrednio na swoją skrzynkę!

Zero spamu, przeczytaj naszą Politykę prywatności

Dołącz do naszego newslettera

Cykliczne artykuły i porady dostaniesz bezpośrednio na swoją skrzynkę!

Zero spamu, przeczytaj naszą Politykę prywatności